Showbiz Hypotheken - hypotheekrente en hypotheekvergelijk

Gratis offerte

hypotheekofferte
beste site voor hypotheek online
startershypotheek
hypotheekakte
hypotheek a notering
Hypotheekrente
hypotheekadviseur Burgum
tweede huis in het buitenland
berekenen hypotheek
hypotheek advies Ridderkerk
hypotheek advies Waddinxveen
hypotheek advies Gouda
allehypotheekvormen
hypotheekwinkel
hypotheekakte
hypotheek berekenen
Lenen via hypotheek (tweede hypotheek)
hypotheeklasten
hypotheek adviseur
Rekenrente
 
 

Welkom op Showbiz Hypotheken - hypotheekrente en hypotheekvergelijk,
rubriek huis en hypotheek

 


huis en hypotheek nieuws:

Kopzorgen met beleggingshypotheek

Tijdens de beurshausse is de beleggingshypotheek in de mode geraakt. Consumenten die torenhoge rendementen op hun netvlies hadden, sloten massaal deze hypotheekvorm af. In de hoop dat zij na de looptijd van de hypotheek zelfs geld zouden overhouden door de koerswinst op hun aandelenpakket. Helaas is de werkelijkheid minder rooskleurig. De Autoriteit Financiële Markten (AFM) heeft berekend dat de kans op een restschuld aan het einde van de looptijd van de beleggingshypotheek ongeveer 55% is.Volgens de AFM leggen hypotheekaanbieders te veel nadruk op aantrekkelijke maandlasten en hoge beleggingsopbrengsten. De risico’s van een beleggingshypotheek bij dalende beurskoersen blijven zo onderbelicht. Consumenten zijn zich vaak niet bewust dat een lage maandlast ook de kans vergroot dat zij met een restschuld blijven zitten. De beleggingshypotheek is alleen geschikt voor mensen die bereid zijn om een gokje te wagen. Consumenten die liever op safe spelen, zijn beter af met bijvoorbeeld een spaarhypotheek. Mocht u opzoek zijn naar de hypotheekvorm die het beste bij u past? Vraag dan via internet verschillende offertes bij meerdere aanbieders aan en vergelijk deze onderling. Behalve het soort hypotheek, verschilt vaak ook het rentepercentage en voorwaarden per aanbieder.
Voor meer informatie over huis en hypotheek adviseren wij u de site: hypotheek vergelijking te bezoeken.

hypotheek nieuws

Hypotheek met zekerheid

Het aantal hypotheken met een langere rentevaste termijn is in 2003 met zo'n 150% toegenomen. De animo voor hypotheken met een looptijd korter dan vijf jaar is behoorlijk afgenomen. Dit blijkt uit onderzoek van De Nederlandsche Bank (DNB). Met name de lage rentestand van de afgelopen tijd en de hang naar zekerheid bij consumenten zijn verantwoordelijk voor de keuze van langere rentevaste termijn.Ook is het aantal hypotheken toegenomen waarbij een lage korte aanvangsrente wordt gecombineerd met een lange vaste rente van tien jaar of langer. Huiseigenaren die voor deze variant kiezen profiteren dan van een lage aanvangsrente, terwijl zij bij een eventuele rentedaling ook nog profijt hebben van de lagere lange vaste rente.Staat u op het punt om een hypotheek af te sluiten? Via internet kunt u bij verschillende aanbieders een offerte opvragen. Deze offertes kunt u dan onderling vergelijken op effectief rentepercentage en aflossingsvoorwaarden. Zo krijgt u alvast een indruk van wat er op de hypotheekmarkt zoal verkrijgbaar
Meer hypotheeknieuws: modules.interplein.nl/offertes/lang/hypotheken/bestaand.asp

hypotheekrente nieuws:

Vooraftrek van belasting

Vooraftrek van belasting Vooraftrek van belasting De hypotheekrente mag worden opgevoerd als aftrekpost voor de inkomstenbelasting. In de meeste gevallen is het mogelijk de belastingaftrek k vooraf te verrekenen, tegelijkertijd met de maandelijkse salarisbetalingen. Hiervoor moet men zich wenden tot de inspectie der belastingen voor een zogenaamde loonbelastingbeschikking.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Terug naar Showbiz Hypotheken - hypotheekrente en hypotheekvergelijk